Новини здоров’я. 11 липня. Цілуй мене, цілуй!

Поцілунок може зцілити

В американському штаті Індіана існує закон, згідно з яким «чоловікові з вусами забороняється цілувати людську істоту», а в Коннектікуті чоловікам по неділях не можна навіть невинно чмокать своїх дружин в губи! А даремно, адже саме це приємне дійство, на думку вчених має відмінний цілющий ефект.

Пам‘ятаєте казку про сплячу красуню, яка була повернута до життя єдиним поцілунком? Так от, частка істини в цьому є! З точки зору медиків, тривалість зцілювального поцілунку повинна становити не менше трьох хвилин. Саме такий поцілунок здатний послабити дію стресу. Як тільки губи закоханих змикаються, їх підшлункова залоза починає посилено виробляти інсулін, а наднирники — адреналін, який активізує нейропептиди, і всі ці процеси гальмують вироблення стресового гормону кортизолу. До того ж під час солодких поцілунків виділяється «гормон щастя» — ендорфін.

Крім того, пристрасні поцілунки збільшують частоту серцевих скорочень, кров інтенсивніше надходить в органи і клітини, поліпшуючи їх харчування киснем. Для тих, хто хоче схуднути: палкий поцілунок спалює від двох до десяти калорій в хвилину! А ще це чудова гімнастика для обличчя, адже при поцілунку задіяно більшість лицьових м’язів.

Виявляється, не у всіх народів прийнято під час поцілунку стикатися губами. Папуаси виявляють свою любов досить оригінальними способами: вони обгризають вії партнера або …вишукують у нього вошей! Ескімоси ж віддають перевагу торкатися щоками і носами один одного.

У деяких народів Африки поцілунок заборонений з релігійних причин: під час нього можна втягнути дух іншої людини! В Японії, Китаї і Кореї цілуватися в громадських місцях не належить. Ще менш прихильно ставляться до публічних поцілунків в ісламських країнах. Наприклад, в Ірані за такий прояв почуттів обом може загрожувати тюремне ув‘язнення або фізичне покарання.

Як добре все-таки, що в нашій країні поцілунки не караються законом!На Русі завжди охоче цілували один одного при зустрічі і розставанні, а молодята на весілля під дружні вигуки «Гірко!» обсипали і продовжують обсипати один одного пристрасними поцілунками.

Давайте ж шанувати цю славну і корисну традицію! Цілуйтеся на здоров’я!

Джерело Вкурсе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.