Новини медицини. 18 липня. Обмін речовин в організмі людини – це дуже тендітна і складна структура перетворення поживних речовин в енергію.

Вчасна діагностика допоможе попередити хворобу

Навіть якщо ми збалансуємо всі обмінні процеси нашого організму, додатково підживимо його вітамінами і мінералами, ми все одно ризикуємо отримати низку захворювань, викликаних продуктами розпаду клітин. В даному випадку під продуктами розпаду мається на увазі накопичення в організмі великої кількості шлаків, токсинів та інших шкідливих речовин.

Простіше кажучи, організм людини повинен своєчасно очищатися від отруйних речовин, інакше можуть виникнути серйозні захворювання. Велика кількість шлаків і токсинів можуть викликати розвиток хронічних захворювань і сповільнювати роботу всього організму, відзначають експерти НоуХауМед.

Обмін речовин в організмі – це першочергова основа життєдіяльності людини. Найменший збій у роботі цієї складної системи може спричинити велику кількість проблем зі здоров’ям, простіше кажучи, хвороби обміну речовин. Причинами, порушення та хворобами обміну речовин, можуть служити як вроджені, так і набуті чинники.

Найчастіше виникають хвороби обміну речовин при порушенні вуглеводного обміну в організмі. Зокрема можуть виникати такі важкі захворювання як цукровий діабет, захворювання серця і судин, утворення тромбів. Це лише основні захворювань у разі вуглеводного дисбалансу, однак їх існує більше.

Проте найчастішим проявом порушення обміну речовин при порушенні ліпідного обміну є ожиріння. До цієї ж групи хвороб обміну речовин так само можна віднести подагру, захворювання органів травлення, деякі форми цукрового діабету тощо.

При порушенні балансу вітамінів і мінералів в організмі людини можуть виникнути захворювання суглобів і кісток, також можуть виникнути різні ураження м’язів і тяжкі порушення роботи серцево-судинної системи. Так само можуть бути захворювання у вигляді затримки росту і розвитку людини (частіше спостерігається у дітей).

Для того щоб ці захворювання обійшли вас і ваших близьких стороною, слід піклуватися про своє здоров’я і своєчасно здійснювати профілактику сезонних груп захворювань.

Сучасні технології та новітні методи роботи медиків допоможуть попередити багато хвороб, зробити високоточну діагностику і визначити стан вашого організму на даний момент

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.