Новини світу. 29 липня. У Польщі в п’ятницю оприлюднено підсумкову доповідь урядової комісії з розслідування катастрофи Ту-154 колишнього президента Леха Качинського.

«Диспетчер давав помилкові вказівки», - стверджують автори доповіді

Літак розбився на початку 2010 року при заході на посадку в Смоленську, звинувативши диспетчерів аеропорту в наданні неправильних команд екіпажу корабля.

Крім того, польська сторона вважає, що система освітлення на аеродромі в Смоленську була незадовільною, і аеропорт не забезпечив безпечних умов польоту для лайнера польського президента.

Польська сторона вважає, що російський диспетчер в Смоленську давав неправильні команди екіпажу президентського літака Ту-154, говориться в польській підсумковій доповіді по катастрофу, представленому в п’ятницю у Варшаві.

«Диспетчер давав помилкові вказівки», – стверджують автори доповіді.

«Не було можливості автоматичного відходу на друге коло. Літак був справним технічно до моменту зіткнення з землею», – йдеться у польському доповіді.

Разом з тим експерти відзначають, що рівень підготовки польського екіпажу Ту-154 був недостатнім і загрожував безпеці пасажирів літака. Екіпаж не звернув уваги на можливість альтернативної посадки на аеродромі у Вітебську і на попередні прогнози погоди в районі посадки під Смоленськом.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.