Новини світу. 4 липня. Майже половина французьких виборців хочуть повернення Домініка Стросс-Кана в політику. Про це свідчать результати проведеного в країні соціологічного опитування.

домінік стросс-кан
Французи хочуть повернення Стросс-Кана

За підсумками дослідження, в якому взяли участь 1 тис. французів, 49% респондентів виступили за повернення Д.Стросс-Кана в політику. Тим часом 45% опитаних відповіли на запитання соціологів негативно.

В основному, за повернення колишнього глави МВФ в політику проголосували прихильники лівого руху: цього бажають 60% з них.

Французьких виборців також опитали щодо участі Д.Стросс-Кана в майбутніх президентських виборах. Так, 51% прихильників лівого крила хотіли б, щоб соціалістична партія відклала крайній термін реєстрації кандидатів на пост глави держави.

Нагадаємо, представники цієї партії повинні подати відповідну заявку не пізніше 13 липня 2011 року, а наступне слухання у справі Д.Стросс-Кана призначили на 18 липня. У той же час серед прихильників обох таборів цей крок підтримки не отримав: 49% від загальної кількості респондентів виступили проти перенесення терміну реєстрації.

Раніше суд Нью-Йорка звільнив Д.Стросс-Кана з-під домашнього арешту за підсумками засідання 1 липня. Колишній глава МВФ був відпущений на свободу під підписку про невиїзд з території США. Засідання суду Нью-Йорка відбулося у зв’язку з новими відомостями у справі Д.Стросс-Кана, які дозволили захисту звернутися до суду з проханням про звільнення підопічного з-під домашнього арешту.

Джерело РБК

Ексклюзив від NewsMarket: в мережі з’явились планшети від Sony – S1 і S2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.