Новини політики. 16 липня. У партії “Наша Україна” немає перспектив, поки в її складі екс-президент Віктор Ющенко.

Віктор-Ющенко
НУ треба визначитися з Ющенком

Таку думку озвучив лідер “Громадянської позиції” Анатолій Гриценко в ефірі одного з телеканалів, коментуючи зустріч представників опозиційних партій, організовану “Нашою Україною“.

Громадянська позиція” братиме участь у всіх заходах, де посилюється координація спільних дій. Я хочу нагадати, в тому числі і Валентину Наливайченку, що 23 червня зібралося не менше десятка, як зараз, а 38 політичних партій в приміщенні Верховної Ради…”, – зазначив політик. “Якби зараз зібралось 50 – це був би поштовх”, – додав він.

Гриценко також заявив, що для партії “Наша Україна” “краще якби вона якось вирішила питання №1 для себе: Ющенко Віктор Андрійович”.

“Я ніколи не був в тій партії, але в мене там багато друзів і знайомих, і доки там буде Ющенко, все буде помножуватися на нуль”, – заявив він. При цьому політик додав, що опозиційні сили “і зберуться, і об’єднаються, і захищатимуть свій вибір”.

Як відомо, у вівторок на зустріч опозиційних партії прийшли представники “Нашої України“, Української народної партії, “Конгресу українських націоналістів”, “Свободи”, Української республіканської партії “Собор”, Партії захисників вітчизни, Української партії, Республіканської християнської партії і Української соціал-демократичної партії.

За підсумками було вирішено провести наступну зустріч 12 вересня для створення комітету захисту чесних виборів.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.