Новини науки. 10 липня. Хочете знати, чи можна довіряти вашому коханому? Форма його обличчя скаже вам більше, ніж він сам.

чоловік
Обличчя чоловіка розкаже про його вірність

Експерти зі США вважають, що ступінь вірності чоловіка, який дав жінці слово, можна визначити за формою його обличчя. Найбільш вірними і відданими, на думку експертів, є вузьколиці чоловіки. Так, чоловіки з більш вузьким обличчям частіше зберігають вірність своїм дружинам, ніж власники широких вилиць, в той час як чоловіки з широким обличчям більш схильні до зрад і обману.

Згідно з дослідженням, проведеним в університеті Вісконсіна, власники широких облич почувають себе більш сильними і наділеними владою, що й призводить до схильності до менш етичної поведінки, що включає брехню і зраду.

Ці висновки відповідають вікторіанським переконанням про те, що особисті характеристики людини відображені у формі її голови, тіла, ході і манерах. Однак, як стверджують вчені, їхні висновки засновані не тільки на френологічних постулатах, а й підтверджені емпіричними спостереженнями.

У ході експерименту 192 студенти грали у рольову гру, де покупець міг отримати нерухомість у продавця, лише обдуривши його про свої справжні наміри. У результаті виявилося, що чоловіки з широкими обличчями більш охоче йшли на угоду з совістю заради досягнення своєї мети, ніж вузьколиці гравці.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.