Новини України. 5 липня. Київ. Відео. У вівторок зранку біля Верховної Ради вiдбувається мiтинг представникiв профспiлок проти ухвалення пенсiйної реформи.

FEMEN
FEMEN знову поїхали у райвідділок

Бiля парламенту перебувають трохи більше 200 осiб, повідомляє “Українська правда

Люди стоять навпроти першого під’їзду будівлі парламенту. Вони прийшли без гасел і тримають лише плакати з назвами організацій, які вони представляють.

Серед них є члени профспiлки Нацiональної академiї наук, профспiлок сiльськогосподарського машинобудування, залiзничникiв.

Учасники акцiї вимагають вiд парламенту та президента не не ухвалювати пенсійну реформу, зокрема, не підвищувати пенсійний вік для жiнок.

Люди стоять мовчки, мокнучи під дощем.

Водночас, зранку три учасницi руху Femen провели бiля будiвлi Верховної Ради акцiю на знак протесту проти можливого ухвалення парламентом пенсiйної реформи.

Дiвчата у вiночках на головах i топлес пробiгли бiля центрального входу будiвлi парламенту, викрикуючи при цьому: “Геть бичачу реформу!”.

Вони тримали червонi плакати з написами “Рада – бичаче стiйло”.

Активiсток затримали правоохоронцi. Перебуваючи в оточеннi мiлiцiонерiв, вони продовжували скандувати свої гасла й вимагали їх вiдпустити.

Через певний час дiвчат посадили в мiлiцейську машину й вiдвезли.

За словами мiлiцiонерiв, учасниць акцiї затримали за порушення громадського правопорядку.

Одна з лiдерок руху Femen Олександра Шевченко сказала журналiстам, що цей протест спрямований проти пенсiйної реформи, яка дискримiнує права українських жiнок, “багато з яких просто не доживуть до пенсiйного вiку”.

Як відомо, Верховна Рада має намір у четвер розглянути проект Пенсійної реформи у другому читанні.

У понеділок у Донецьку пройшла акція профспілкових організацій Донецької області проти законопроекту про реформування системи пенсійного забезпечення. Акцію підтримали понад тисячу людей.

Про Україну від Newsmarket: Влада ухвалить цього тижня пенсійну реформу – Яценюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.