Новини світу. 24 липня. Дві літні жінки стали першою в штаті Нью-Йорк парою, що зв’язала себе узами одностатевого шлюбу.

одностатевий шлюб
Дві літні жінки офіційно одружилися

Сенат американського штату Нью-Йорк 25 червня схвалив закон, що легалізував одностатеві шлюби. Таким чином, Нью-Йорк став шостим і найбільшим в США штатом, де дозволені подібні шлюби.

Законопроект підтримали 33 нью-йоркських сенатори, 29 виступили проти.

Губернатор штату Ендрю Куомо підписав закон, який офіційно вступає в силу 25 липня. Однак, йдучи назустріч молодятам, влада вирішила почати реєстрацію одностатевих шлюбів на день раніше – у неділю.

Кіті Ламберт і Шеріл Рудд, кожній з яких вже за 50 років, більше десяти років йшли до цього відповідального рішення. Від колишнього заміжжя у жінок залишилися п’ятеро дорослих дітей. Крім цього у кожної з наречених є онуки.

На честь урочистої церемонії Ніагарський водоспад, біля якого відбувалося одруження, підсвічували всіма кольорами веселки, символізуючи райдужний прапор ЛГБТ-руху. Церемонія одруження зібрала кілька сотень гостей.

Одностатеві шлюби в США також реєструють в штатах Массачусетсі (де в 2004 році був укладений перший в історії США легальний одностатевий шлюб), Коннектикут, Айова, Нью-Гемпшир, Вермонт і в окрузі Колумбія.

Також одностатеві шлюби дозволені в Нідерландах, Бельгії, Іспанії, Канаді, ПАР, Норвегії, Швеції, Португалії та Ісландії. Легальні форми “гомосексуального союзу” існують ще в 20 країнах.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.