Новини шоу-бізу. 9 липня. Резидент Comedy Club Павло Воля буде два тижні ходити з гіпсом. Праву руку популярний ведучий зламав у бійці, обставини якої він приховує.

Зламана рук Волі

Про свою травму повідомив сам Воля на сторінці свого блога в соціальній мережі Twitter. Там же виклав фотографію своєї загіпсованою руки, повідомляють dni.ru .

“Моя права! Гіпс нового покоління. Ходити  до двох тижнів. Зате мерзотник, об якого я поламався ходити не буде”, – написав Павло.

При цьому повідомляти якісь подробиці інциденту – на прохання про це тут же буквально заполонили блог артиста, його телефон стали атакувати журналісти – Воля відмовився.

“А за яких обставин? Навіть і не дзвоніть, – написав слідом ведучий. – Придумаєте все самі. Якось же раніше ви справлялися. )))”.

Пізніше, звичайно, відомий провокатор Воля підкинув ще більше приводів для додумок і припущень, повідомивши що бійка, в якій він і отримав травму, виникла через дівчину.

“А, взагалі, звичайно, за дівчину заступився. Чоловік зобов’язаний хотіти покарати негідника! Завчити, як мантру”, – повідав артист. Цим він ще більше розігрів інтерес навколо своєї “правої”.

“А у негідника-перелом обличчя! Ну і годі про це. Гангста шит. Та й, взагалі, вистачить твіттера на сьогодні. Адьес!” – Написав наостанок.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.