Новини світу. 21 липня. Відомий тележурналіст впевнений, що білорусам доведеться багато часу і сил витратити на те, щоб виправити помилки Лукашенка і його режиму.

П. Шеремет: "З Білорусі зробили околицю Російської Імперії"

«Лукашенко унікальний тільки своєю безсоромністю, брехнею, Лукашенко унікальний тільки тим, що йде по головах людей. Важко було серед білорусів знайти таку демонічну людину, важко було знайти серед білорусів людину настільки жорстоку, настільки безпринципну, як Лукашенко», – говорить Павло Шеремет.

«Це прокляття білорусів на рубежі ХХ-XXI століть. Він вкрав у нас майбутнє і перспективи стати членом сім’ї цивілізованих держав».

Журналіст нагадує, що до приходу Лукашенка до влади Білорусь мала більше шансів на інтеграцію до Європи – і економічну, і політичну.

«17 років правління Лукашенка – це час втрачених можливостей. Це вкрадені у нас 17 років, – каже Павло Шеремет. – Не заслуга Лукашенка в тому, що наприкінці літа Радянського Союзу запас економічної та промислової потужності Білорусі був таким високим, що дозволив жити, нічого не змінюючи, 20 років після розпаду СРСР. Вина Лукашенка в тому, що той потужний економічний потенціал, який у нас був, Білорусь втратила і перетворилася з розвиненої промислової європейської країни в відсталу сільськогосподарську околицю – або Російської імперії, або Європи».

Павло Шеремет називає сьогоднішню Білорусь країною втрачених можливостей. «Ми могли б жити краще, цікавіше, вільніше. А живемо як зацьковані, залякані, забиті люди», – заявив Павло Шеремет в інтерв’ю телеканалу «Белсат».

Джерело Хартыя’97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.