Новини економіки. 5 липня. У 2011 році Апарат Верховної Ради продав автомобілів з ​​власного автопарку на 1 063 000 гривень.

Парламент продав старі авто

Про це сказано у відповіді апарату Верховної Ради на запит газети “Дело” про автомобілі, які держава надає для обслуговування спікера парламенту Володимира Литвина і колишніх голів парламенту.

“Апарат Верховної Ради не є розпорядником інформації щодо закріплення транспортних засобів для обслуговування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона”, – повідомили в Раді.

“На сьогодні за главами Верховної Ради, які припинили свої повноваження, для забезпечення транспортного обслуговування закріплено по одному автомобілю. Крім того, інформуємо, що в 2011 році реалізовано автомобілів на суму 1063800 гривень”, – зазначається у відповіді на запит.

З цієї відповіді, зокрема, так і не вдалося з’ясувати, скільки автомобілів в даний час закріплено державою за спікером парламенту.

Як відомо, згідно з декларацією Литвина, він володіє автомобілем Toyota Land Cruiser, а його сім’я – автомобілем Chrysler PT Cruiser.

Про економіку від Newsmarket: “Газпром” готовий за будь-яку ціну злитися з “Нафтогазом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.