Новини світу. 28 липня. Японська компанія Panasonic планує продати низку підрозділів дочірнього підприємства Sanyo Electric Co. китайському виробникові побутової техніки Haier Group.

Sanyo йде до китайців

Sanyo – найбільший у світі постачальник акумуляторних літій-іонних батарей, які використовуються в побутовій електроніці, і великий гравець на ринку сонячних батарей, також займається випуском побутової техніки, як і сама Panasonic.

Panasonic планує продати ту частину компанії, яка займається виробництвом пральних машин і холодильного устаткування.

Продаж Sanyo проводиться в рамках запланованої реорганізації Panasonic, її мета – сфокусувати діяльність компанії на випуску більш технологічних і екологічно безпечних видів продукції, таких як акумулятори, сонячні батареї і енергозберігаючі системи.

Конкуренція на світовому ринку акумуляторів з південнокорейськими і китайськими гравцями робить реорганізацію бізнесу Panasonic все більш актуальною.

Сума угоди джерела не повідомляють, однак, у четвер Nikkei оцінила угоду в 10 млрд ієн.

Бізнес Sanyo з виробництва пральних машин і холодильників приніс 85,6 млрд ієн ($1,1 млрд) виручки за минулий фінансовий рік, що закінчився 31 березня. Загальний обсяг виручки Sanyo за вказаний період склав 1,489 трлн ієн, а чистий збиток – 35,16 трлн ієн.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.