Новини світу. 20 липня. Палестинська національна адміністрація (ПНА) серйозно має намір домагатися визнання в ООН, як незалежної та суверенної держави.

Палестина готується вимагати свою незалежність

Цьому мають сприяти різні кроки, які приймає її керівництво. Так, наприклад, один з лідерів руху ФАТХ Марван аль-Баргоуті, що знаходиться в ізраїльській в’язниці, закликав арабське населення Сектора Гази і Західного берега річки Йордан готуватися до того, щоб у вересні вийти на вулиці з вимогою нового статусу для своєї батьківщини.

“Необхідно, щоб всі араби і мусульмани підтримали палестинців на вересневому засіданні ООН, цей бій не тільки Махмуда Аббаса (лідера ПНА), цей бій всіх палестинців, арабів і вільних людей”, – заявив він ЗМІ через свого адвоката.

Разом з тим, додатковий резонанс викликають повідомлення про те, що країни регіону домагаються підтримки ПНА від міжнародних представників. Черговим прецедентом стала зустріч міністра закордонних справ Йорданії Нассера Джудеха зі спостерігачем з близькосхідного врегулювання від Японії Ютака Іімурою.

В ході бесіди представник Японії позитивно оцінив внесок Йорданії в мирний процес, а також запевнив свого співрозмовника, що його країна всіляко прагне до якнайшвидшого вирішення конфлікту.

Нагадаємо, активне обговорення питання визнання Територій ПНА як незалежної держави почалося навесні цього року після укладення перемир’я між рухами ФАТХ і ХАМАС.

Джерело РБК

Новинка від NewsMarket: в армії сформують окремий рід військ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.