Новини України. 17 липня. Вбивці останнього карпатського мольфара Михайла Нечая може загрожувати тюремне ув’язнення від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Хворий християнин вбив цілителя, бо йому "Бог дозволив"

Підозрюваним є 33-річний житель Львова. У 1999 році його вже судили за вбивство жінки. Тоді ж чоловік отримав інвалідність 2-ї групи з діагнозом “шизофренія”, і 10 років знаходився на примусовому лікуванні в психіатричних закладах.

За його словами, він убив мольфара за те, що той сповідував язичництво і не дотримувався християнських обрядів. Протягом двох днів вбивця і мольфар спілкувалися між собою. Напередодні вбивства злочинець всю ніч молився і “Бог дав йому дозвіл вбити лиходія”.

Як відомо, підозрюваний вбив Нечая в кімнаті, де той приймав відвідувачів. Кілька днів перед тим чоловік жив у наметі неподалік помешкання карпатського мага. Про Нечая в ті дні якраз знімали фільм київські телевізійники. Їхні кадри і допомоголи знайти підозрюваного. Михайлові Нечаю було 82 роки, його вважають останнім карпатським мольфаром – цілитель так і не передав нікому свій дар. Щодня до його хати в селі Верхній Ясенів приїджали черги людей, щоб лікуватися та вирішувати життєві проблеми.

Джерело УНН

Про Україну від Newsmarket: Мер Львова хоче знати де у Львові несанкціоновано продають алкоголь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.