Новини авто. 1 липня. Такі машини приводяться в рух електродвигунами, для яких електрика виробляється в процесі хімічної реакції між воднем і киснем. Дебют машини відбудеться в 2015 році.

Opel
Opel розробляє нову модель

Крім виводу на ринок водневої моделі, німецький виробник має намір почати випуск трьох нових сімейств двигунів — бензинових агрегатів «невеликого і середнього обсягу», а також «середнього» дизеля. Збірка цих двигунів, які відповідають екологічним стандартам «Євро-6», З грудня наступного року буде налагоджена на заводі в Угорщині. Більш детальна інформація про ці силові установки поки не повідомляється.

В цілому на розвиток бренду компанія Opel витратить 11 мільйонів євро. Як повідомлялося раніше, ці кошти планується направити на три основні мети: на випуск нових моделей, збільшення експорту автомобілів на ринок Близького Сходу і в азіатсько-тихоокеанський регіон, а також на реалізацію планів зі збільшення продажів екологічно чистих машин. У керівництві «Опеля» розраховують стати лідером серед європейських фірм, що випускають машини з альтернативними силовими установками.

З лютого 2010 року, коли була оголошена сума інвестицій, призначених на розвиток «Опеля», були випущені нові покоління «Астри», «Зафіри» і «Меріви», оновлені Corsa і Antara, а також електрокар Ampera.

Джерело Вкурсе

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.