Новини світу. 26 липня. Президент США Барак Обама підписав указ про введення санкцій відносно найбільших міжнародних кримінальних угруповань – японської якудзи, італійської каморри, мексиканської Los Zetas та східноєвропейської організації, очолюваної вихідцями з СНД.

Барак Обама
Обама взявся за мафію

Санкції припускають заморожування власності та рахунків членів мафіозних кланів в американських банках, заборону на в’їзд бандитів до Сполучених Штатів і їх комерційні угоди з американськими організаціями.

Зокрема, як відзначається у повідомленні Міністерства фінансів США, яке відповідає за дотримання нових вимог, кримінальне угрупування “Братский круг” представляє собою багатонаціональну кримінальну групу, яка складається з лідерів і старших членів кількох бандитських угруповань.

Ці банди базуються, в основному, в країнах колишнього СРСР, але поширюють свій вплив на Близький Схід, Африку і Латинську Америку.

За даними Мінфіну США, члени мафії поділяють ідеологію, засновану на традиції злодіїв в законі.

У документі Білого дому “Стратегія боротьби з транснаціональною організованою злочинністю” згадуються лише двоє уродженців СРСР, які представляли загрозу для США: киянин Семен Могилевич (Шнайдер), заарештований в Пенсільванії за аферу з цінними паперами, і харківський хакер Сергій Ястремський на прізвисько Максик.

Джерело РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.