Новини технологій. 12 липня. Голландський ресурс AppleSpot повідомив цікаві подробиці про нову версію медіаплеєра iPod touch, що очікується у вересні поточного року.

iPod touch
Новий iPod touch матиме підтримку 3G

За інформацією, новий iPod touch почне ще більше нагадувати iPhone, а саме, отримає підтримку стільникових мереж. Імовірно, новий медіаплеєр за принципом роботи схожий на iPad Wi-Fi + 3G, у нього з’явиться можливість передачі даних не тільки в бездротових мережах Wi-Fi, але і стільникових. Продаватися пристрій буде в операторів стільникового зв’язку разом з відповідними тарифними планами.

Очевидно, голосовий зв’язок у мережах 3G з допомогою iPod touch здійснити не вдасться – для цього у Apple вже є iPhone. Хоча, залишається можливою IP-телефонія, наприклад, за допомогою Skype. Поки важко сказати, наскільки достовірні наведені джерелом відомості.

Втім, не виключено, що Apple дійсно має намір використати досвід iPad для iPod touch, перетворивши його в, свого роду, “міні-планшет”. Нагадаємо, восени очікується і анонс смартфона нового покоління – iPhone 5.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.