Новини науки. 12 липня. Хочете схуднути? Тоді не використовуйте кредитки і розплачуйтеся в магазинах готівкою.

супермаркет, магазин
Розрахунок готівкою "стримує" апетит споживачів

Як показують дослідження, цей метод стримує від необдуманих покупок і змушує економити на солодощах, чіпсах та продуктах, в яких немає особливої ​​необхідності. Покупці, які розплачуються в супермаркеті пластиковими картками, частіше купують непотрібні їм продукти, про що згодом шкодують, повідомляють вчені із США.

До такого висновку вони прийшли, заглянувши в корзину 1000 відвідувачів супермаркету. У покупців запитували, як вони розплачувалися за покупки, і що вони думають з приводу куплених ними товарів.

У результаті з’ясувалося, що власники карток діють більш імпульсивно, купуючи більшу кількість продуктів, рідше замислюючись над тим, наскільки вони справді необхідні і корисні для здоров’я. Розрахунок готівкою робить покупця більш обачним, оскільки фізичне розставання із заробленими грошима приносить відчутний психологічний дискомфорт.

Цікаво, що у вихідні дні покупці ведуть себе більш розумно, витрачаючи менше грошей на непотрібні їм продукти і дотримуючись списку, складеного заздалегідь.

Таким чином, вчені радять усім, хто хоче не тільки зберегти свої гроші, а й зробити свій раціон харчування більш розумним і продуманим, залишити вдома свої картки і ходити в супермаркет виключно з готівкою.

Джерело Zdravoe

Прогноз від NewsMarket: восени Україну чекають нові реформи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.