Новини здоров’я. 26 липня. Дієтологи невпинно шукають нові способи, які б допомогли зменшити вагу і вилікувати від ожиріння.

Якщо їсти одну і ту ж їжу, можна схуднути

Споживання протягом тривалого часу однієї і тієї ж їжі наганяє тугу, проте … призводить до схуднення!

Американські дослідники пропонують нову хитрість у важкій і постійній війні з ожирінням – експериментальним шляхом вони довели, що якщо людина день за днем ​​їсть одну й ту ж їжу, вона набридає йому настільки, що вона мимоволі починає скорочувати кількість їжі, яку поглинає.

«Нову надію» товстунам дають результати дослідження, яке провели вчені з університету американського штату Вашингтон (Washington State University). Для участі в експерименті його автори запросили 32 жінки, яких розділили на 2 групи.

Учасниці першої групи щодня протягом 5 днів виконували завдання на комп’ютері, така робота вимагає від них не менше півгодини. У разі успішного виконання завдання жінки «заохочувалися» тарілкою спагетті з сиром. Учасниці з другої групи виконували таке ж завдання, але лише раз на тиждень протягом 5 тижнів. Кожна з груп брала участь в 5 повтореннях експерименту.

Автори виявили, що жінки з першої групи, які отримували спагетті кожен день, незабаром починали з’їдати їх не до кінця, у той час як учасниці з другої групи, що одержували смачні макарони лише раз на тиждень, не тільки з’їдали всю порцію, а й ніколи не відмовлялися від добавки.

У першій групі зниження калорійності спожитих спагетті становило в середньому 30 кілокалорій на 1 порцію, у той час як жінки з другої групи навпаки – збільшували калорійність своєї порції приблизно на ті ж 30 кілокалорій.

«Отримані нами результати свідчать про те, що одноманітність їжі може приводити до зниження її споживання і відповідно до зменшення числа отриманих калорій», – вказує співавтор дослідження Шеллі МакГвайер.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.