Новини культури. 13 липня. Режисер гучного документального фільму «Інший Челсі — донецька історія» німець Якоб Пройс наступний фільм вирішив зняти про Львів.

Львівська обласна рада (облрада)
Німець зніме кіно про Львівську ВО "Свобода"

Для провідної сюжетної лінії він планує обрати перипетії на українсько-польському кордоні та політичну атмосферу у Львові.

«Я був на українсько-польському кордоні і побачив там суцільну корупцію. Окрім того, одне німецьке агентство з розвитку культурних об’єктів має проект щодо збереження історичного центру Львова. Представники цієї організації мені розповідали, що міська влада, де 90% місць займають депутати від партії «Свобода», не приховує своїх фашистських поглядів. В одного з них навіть нікнейм Нахтігаль-88», — сказав він.

Режисер вважає, що те, що відбувається у Львові — небезпечно. А для сучасного німця навіть страшно думати про це. Щоправда, сам Пройс був у Львові лише раз — 10 років тому, і все, що він знає про це місто — через розповіді знайомих та інформацію зі ЗМІ.

Тим часом представники ВО «Свобода» вкотре спростували свої профашистські погляди.

Один з лідерів фракції «Свобода» Юрій Михальчишин сказав, що не знає жодного з колег, хто має псевдонім Нахтігаль.

«Я виріс із віку нікнеймів та інтернету. А у словах режисера — маніпуляція і підміна понять. З’явилися нові спроби накинути Львову вже не свіжий і далеко не ексклюзивний ярлик столиці українського фашизму. Коріння цієї маніпуляція сягає ще часів Другої світової війни», — сказав Михальчишин.

Джерело Дзеркало тижня

Про політику від Newsmarket: Президент зачистить шлях для свого вертольота від неблагонадійних

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.