Новини світу. 6 липня. Німеччина, Франція та Польща створюють спільну бойову групу Євросоюзу, яка буде готова до розгортання в кризових зонах з 2013 року.

прапор ЄС, євросоюз
У ЄС створять бойовий підрозділ

Відповідну угоду підписали напередодні у Брюсселі представниками військових відомств трьох країн, повідомляють європейські ЗМІ. Бойові групи ЄС формують Сили швидкого реагування цієї регіональної організації і являють собою багатонаціональні з’єднання по 1,5 тисячі бійців у кожному, які здатні приступити до виконання військової операції протягом десяти днів.

За інформацією ЗМІ, командування потрійною бойовою групою візьме на себе Польща, яка надасть більшу частину особового складу, а також передасть у розпорядження групи механізований батальйон. Німеччина, зі свого боку, надаватиме матеріально-технічну підтримку, а Франція – медичну. Командний центр бойової групи розміститься в передмісті Парижа – Мон-Валер’єн.

Париж, Берлін і Варшава сформували на міністерському рівні так званий “Веймарський трикутник” в 1991 році за ініціативою німецької дипломатії, яка хотіла використати післявоєнний досвід франко-німецьких відносин для зміцнення зв’язків з Польщею.

Джерело РИА Новости

Цікаве від NewsMarket: дізнайтесь, хто найдорожчі актриси Голлівуду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.