Новини України. 23. липня. Дніпропетровськ, схоже, скоро отримає першість забруднювача Дніпра, через те, що два тижні тому запустив у річку величезну руду пляму.

Підприємство, яке зробило нелегальний викид, назвуть 25 липня

Нагадаємо, що несанкціонований скид в Дніпро відбувся з колектора металургійного заводу імені Карла Лібкнехта, до якого підключені ще шість підприємств. Чиновники з міськуправління охорони навколишнього середовища попросили екологічних інспекторів дослідити зразки води, щоб визначитися, хто ж дійсно забруднив воду.

У п’ятницю начальник управління Олег Семенко оголосив результати експертизи.

«Концентрація твердих опадів у воді перевищила норми в 32 рази, заліза – в 82 і нафтопродуктів – в 2,6 рази. Всі ці результати вказують на те, що у воді опинилися відходи метизного виробництва, і ми грішимо на «Дніпрометиз», але остаточно винуватця, а також суму штрафу 25 липня назвуть правоохоронні органи, яким вже передали результати експертизи», – розповів Олег Семенко і додав , що при перевірці з’ясувалося, що «Дніпрометиз» користувався і іншим колектором, нелегальним, який не позначений на жодній карті.

Відходи, які скидали через нього, потрапляли теж у Дніпро.

«Зараз наші фахівці досліджують цей колектор. Крім того, думаю, покарання понесе і завод Карла Лібкнехта, який, як виявилося, не зовсім ретельно контролює викиди, які йдуть в його колектор від субабонентів», – вважає Олег Семенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.