Новини політик. 5 липня. За нинішню сесію Верховної Ради найбільше законопроектів подав депутат Юрій Ключковський, а нульовий результат показав Рінат Ахметов.

Найпасивніший депутат

Про це, на прес-конференції у Києві у вівторок повідомив глава комітету “Рівність можливостей” Олександр Чекмишев, передає “Острів“.

“У результаті аналізу депутатської активності нами був визначений ТОП-10 депутатів… Бралася конкретна кількість виступів депутатів, зафіксованих на сайті Верховної Ради, бралася конкретна кількість поданих законопроектів і прийнятих законопроектів…”, – розповів Чекмишев журналістам.

Відповідно до складеного рейтингу лідерами за кількістю поданих/прийнятих законопроектів є: від НУ-НС: Юрій Ключковський – 560/501, від БЮТ-Б: Віктор Швець – 397/115, від ПР: Сергій Ківалов – 324/191, від НП: Олег Зарубінський – 129/30, від КПУ: Петро Симоненко – 74/13, від позафракційних: Олег Ляшко – 79/17.

Лідерами серед депутатів, що не подали жодного законопроекту стали Рінат Ахметов (ПР), Андрій Веревський (ПР), Сергій Кий(ПР) і Володимир Мальцев (ПР).

Найбільше виступів, як із трибуни, так і з місця, згідно складеного рейтингу, у депутата від НУ-НС Юрія Кармазіна – 1038 і 4127, відповідно.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.