Новини України. 13 липня. Представники одеської обласної організації ВО «Свобода» передали керівнику управління Міграційної служби України в Одеській області Івану Супруновському запит щодо впровадження програми по заселенню іноземних біженців в села Одещини, з наданням їм роботи і житла.

мігранти
Хто ж з них політичний біженець, а хто кримінальний?

Для цього націоналісти з місцевими журналістами пришйли в кабінет до чиновника, проте, Супруновського в приймальний день не виявилося на робочому місці.

Уповноважених, хто міг би роз’яснити деталі впровадження програми в управлінні, теж не було. Проте націоналісти передали запит секретарці і тепер протягом тижня чекатимуть відповіді.

«Коли ми дізналися про наміри місцевої влади реалізувати цю програму, ми вирішили детально про неї довідатися: у чому її сенс, скільки мігрантів планується поселити в селах області, на яких підставах іноземці отримують статус біженців а не нелегальних мігрантів, ми хотіли зустрітися з Іваном Супруновським», — повідомив голова обласного осередку ВО «Свобода» Павло Кириленко.

«Ми тиждень намагалися додзвонитися в управління, але у нас не вийшло — телефон не відповідав. Тому ми сьогодні, в приймальний день, пришли до чиновника, але його на місці не було, помічниця пояснила, що він приймає якусь важливу делегацію», — розповів політик.

Він також відзначив, що якщо реакції держслужбовця на офіційне звернення про отримання публічної інформації не послідує — націоналісти планують проводити вуличні акції.

Крім того, на думку Кириленка, в заселенні Одещини іноземними мігрантами немає нічого доброго.

«Нелегали з Азії і Африки, якщо їх поселять в українських селах, не займатимуться сільським господарством — натомість вони займатимуться етнічною злочинністю, торгівлею й іншим. Це їм потрібно, щоб легалізовуватися тут, отримати право жити на українській землі», — відзначив Кириленко.

«Ми зробимо все можливе, щоб не дати цій програмі реалізуватися на нашій землі. Ми примусимо держслужбовців, що роблять такі гучні заяви, відповідати за свої слова і звітувати перед суспільством», — підсумував націоналіст.

Джерело Політклуб

Про Україну від Newsmarket: На Донеччині чоловік відомстив газовикам за відключення газу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.