Новини світу. 18 липня. Переможцем неймовірного змагання бджолярів став 42-річний китаєць, який зумів витримати протягом години 26,8 кг бджіл на голому тілі.

змагання бджолярів
Китаєць витримав на собі близько 27 кг бджіл

Всього в незвичайному конкурсі взяли участь двоє сміливців, яким для ускладнення завдання довелося роздягнутися. По сигналу таймера бджоли цілком покрили оголені тіла сміливців: обличчя, руки, ноги, спину.

Бджіл заманили на китайців за допомогою бджолиної матки, яка повела за собою цілий вулик. Переможець Далін буквально перетворився на гігантський рій.

Він був покритий бджолами з голови до ніг. Його опонент зумів витримати лише 22 кілограми комах, а частина тіла учасника залишилася без «бджолиного покриття».

За подіями змаганням спостерігав величезний натовп глядачів, які безстрашно записували змагання на камери, не боячись, що самі можуть стати випадковими жертвами бджіл.

Незважаючи на всі спроби залучити якомога більше бджіл, рекорд попередніх років так і залишився не побитий. Житель США утримав на собі 350 000 бджіл, загальна вага яких склав 39,5 кілограм.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.