Новини України. 27 липня. До Вищого адмінсуду України надійшов позов проти Віктора Януковича у зв’язку з бездіяльністю президента при виконанні своїх передвиборних обіцянок.

На Януковича подали до суду

Суду доведеться оцінювати, чи є законним той факт, що досі в Україні не запроваджено податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави ще в 2009-2010 рр.. Також позивач- помічник нардепа Юрія Одарченка Дмитро Ільченко вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток – до 19% з 1 січня 2011 року.

Ці зміни теж містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

Крім того, нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року, – про це також зазначено в позові.

Автор позову вимагає зобов’язати президента протягом місяця з дня набрання законної сили рішенням суду невідкладно внести до Верховної Ради України законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

За його словами, позов був поданий з метою з’ясувати, “чи можна в нашій державі домогтися виконання передвиборчих обіцянок політиків, а також для того, щоб дізнатися, як юристи Януковича будуть виправдовувати пряме порушення його передвиборних обіцянок”.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.