Новини України. 30 липня. Напередодні святкування сторіччя Лівадійського палацу-музею, яке відбудеться 27 вересня, в палаці вперше пройде акція “Ніч у музеї”.

Лівадійський палац запрошує гостей вночі

Про це повідомила директор палацу Світлана Москаленко. За її словами, охочі зможуть побачити музей в незвичайній атмосфері.

“Особливістю палацу є те, що в різний час доби він виглядає по-різному. Після заходу сонця звична картина палацу повністю змінюється, і він виглядає фантастично”, – поділилася Світлана Москаленко.

За її словами, учасників акції “Ніч в музеї” чекає щось особливе.

“Ми готуємо спеціальну програму для відвідувачів. Під покровом ночі, при запалених канделябрах і свічках, під звучання класичної музики можна буде відчути повною мірою подих минулих епох. Для тих, кого надихає ніч, це можливість пережити незвідані досі емоції, зануриться в таємниці палацу, відчути його енергетику і дізнатися багато нового, цікавого та незвичайного. Головна подія ночі поки тримається в секреті”, – заінтригувала директор палацу.

За інформацією керівництва палацу, потік охочих ознайомитися з побутом царської сім’ї зріс на 40%. Щодня музей відвідує до 1,5 тис. осіб.

За матеріалами Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.