Новини світу. 21 липня. Англія. Мусульмани Великобританії закликають до створення у Сполученому Королівстві спеціальних зон, які підпорядковуватимуться законам шаріату.

Мусульмани хочуть побудувати свою державу в Європі

За планом мусульман, два квартали у Йоркширі і один в Східному Лондоні мають перетворитися на міні-ісламські держави, які житимуть за власними законами поза юрисдикцією британського права.

Найближчим часом буде проведена кампанія із введення такого плану в дію. На в’їздах до кварталів з переважно мусульманським населенням будуть вивішені плакати: “в’їзд в зону шаріату”.

Цікаво, що ісламісти аргументують необхідність запровадження законів шаріату тим, що це сприятиме боротьбі з екстремізмом.

Самі мусульмани зізнаються, що вважають цю ідею надуманою і більше рекламною. “Якби ми хотіли жити за законами шаріату, то жили б у країні, де вони діють”, – сказав один імам.

Однак британські християни стурбовані. Зазначимо, що політика толерантності і мультикультурності, яку довго проводило британське суспільство, останнім часом втрачає все більше прихильників. Примітно, що представники націоналістичної партії на останніх виборах вперше в новітній історії пройшли до британського парламенту.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.