Новини України. 30 липня. Партія СПУ визначиться чи перебуває вона в опозиції до чинної влади на своєму з’їзді, який відбудеться завтра, 31 липня.

Олександр Мороз
Мороз гне лінію партії

“Ми були опозиційними з 93-го року. Це по-перше. По-друге, присутність у владі Василя Цушка – специфічна. Він фактично виконує контрольні функції щодо діяльності влади, і тим самим допомагає з’ясувати суть того, що зараз відбувається у країні” – заявляє Мороз.

“У заяві, яка, сподіваюся, буде прийнята у неділю, ми підтвердимо, що продовжуємо бути опозиційною політичною силою. Однак, опозиційність для нас – не популістський бренд, до якого вдаються конкуренти влади, котрі здійснювали цю владу вчора з такими ж цілями, як і нинішня”, – розповів Олександр Мороз.

За його словами, СПУ цивілізовано діє в опозиції. Партія постійно дає фахові пропозиції, зокрема щодо змін у податковій сфері, у сфері пенсійного забезпечення, як провести реформу ЖКГ, що робити з землею тощо.

“Це – цивілізована опозиційність. Ми відверті у своїх позиціях, їх не приховуємо, не робимо підніжок владі і не зловтішаємося з того, що у неї щось не вдається. Але ми не можемо бути пасивними у нинішній ситуації, тим паче, йдеться про позицію найстарішої з реально діючих партій в незалежній Україні – партії, яка не міняла своєї лінії, і, як би нас там хто не звинувачував, ніколи не була ані “помаранчевою”, ані “біло-голубою”, – цитує Мороза прес-служба СПУ.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.