Новини України. 22 липня. Процес морального падіння Дарки Чепак прогресує з тією самою швидкістю, з якою втрачає рейтинг її шеф Янукович.

Дарія Чепак
БЮТ наїхав на Дарку Чепак

Про це заявили в прес-службі партії «Батьківщина» у відповідь на заяву прес-секретаря глави держави щодо непричетності адміністрації президента до судового процесу у «газовій» справі проти Юлії Тимошенко та щодо неправдивості заяв Сергія Власенка про запланований арешт лідера опозиції.

«Політично вмотивованою цю справу визнав весь світ. Причому не той міфічний «світ», на який любить посилатися Дарка Чепак, коли змушує журналістів узгоджувати з нею питання до президента. Політичний характер переслідування Тимошенко визнали цілком реальні вагомі країни Євросоюзу та Сполучені штати Америки», – йдеться в заяві «Батьківщини».

«Усім відомо, що вирок у газовій справі написаний на Банковій. У тому числі і самій Дарці Чепак. Шкода спостерігати за стрімким моральним падінням нашої колишньої колеги, яка примудрилася екстерном пройти курс від активіста руху «Стоп цензурі!» до відданого бездумного слуги господаря, який ненавидить пресу», – підкреслили в прес-службі партії «Батьківщина».

У партії Юлії Тимошенко наголошують, що влада дійсно хоче змінити запобіжний захід для екс-прем’єр-міністра, і не зробить цього сьогодні тільки тому, що Сергій Власенко публічно оголосив про такі плани.

«Вага слів Сергія Власенка, у якій сумнівається свіжоспечена чиновниця 3 рангу Дарка Чепак, вимірюється його колосальним досвідом і беззаперечним професіоналізмом, а не грошима, отриманими за втрату совісті», – заявили в «Батьківщині».

«Радимо Дарці перечитати історію життя Іуди і поки не пізно витратити свої 30 срібняків на духовне спасіння», – заявили у «Батьківщині».

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.