Новини України. 28 липня. Міністерство освіти, науки, молоді та спорту пояснило, що вчителям не потрібно відвідували обстеження в психіатра.

Вчителям не обов'язково ходити до психіатра

Про це повідомляє пре-служба Міністерства.

У зв’язку з появою у ЗМІ інформації стосовно, начебто, новації, що полягає в обов’язковості проходження педагогічними працівниками медичного огляду у лікаря-психіатра, МОНмолодьспорту роз’яснює:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001р. № 559 “Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок” терміни проведення обов’язкових медичних оглядів встановлюються Міністерством охорони здоров’я, йдеться в повідомленні.

Перелік необхідних обстежень, лікарів-спеціалістів, видів клінічних, лабораторних та інших досліджень, що необхідні для проведення обов’язкових медичних оглядів затверджується Міністерством охорони здоров’я.

Педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів обов’язково мають пройти медичний огляд у таких фахівців:

– терапевта;
– дермато-венеролога;
– стоматолога;
– отоларинголога;
– проходження клінічних, лабораторних та інших досліджень (флюорографія та ін.).

“Одночасно повідомляємо, що, за погодженням з відповідними головними державними санітарними лікарями, головні лікарі закладів та установ охорони здоров’я, які проводять обов’язкові медичні огляди, затверджують плани-графіки їх проведення, визначають місце проведення та затверджують список лікарів, які проводитимуть обстеження”, – відзначає прес-служба Мінмолодьспорту.

“Обов’язкове проходження лікаря-психіатра зазначеним наказом МОЗ не передбачено”, – йдеться в повідомленні.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.