Новини економіки. 3 липня. Британія. Іан Д. Сміт, міністр праці і у справах пенсій кабінету міністрів Великобританії, закликав британських бізнесменів при прийомі на роботу віддавати перевагу корінним жителям Великобританії.

Спершу роботу отримають британці

З таким закликом до підприємців Туманного Альбіону міністр звернувся під час виступу в Іспанії на форумі Фонду аналізу та соціальних досліджень, тому цю тезу можна розглядати як пропозицію всьому Європейському союзу забезпечити робочими місцями спочатку корінних жителів, а вже потім іммігрантів, що заполонили ЄС. За інформацією Сміта, за останній рік більшість створених робочих місць в Об’єднаному королівстві зайняли іммігранти. Великобританія, як і деякі інші члени Євросоюзу, свого часу відкрили кордони для припливу емігрантів з колишніх колоній страждає від нестачі робочих місць для тих, хто закінчив місцеві школи і вузи.

За словами Сміта, уряд Великобританії посилить імміграційну політику, проте без допомоги приватного бізнесу важко розраховувати на те, що в країні не з’явиться нове «втрачене покоління», яке не має шансів на працевлаштування та розраховує тільки на державну допомогу з безробіття.

Джерело Биржевой лидер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.