Новини світу. 29 липня. Міністр національної оборони Польщі Богдан Кліх подав прохання про відставку, і вона була прийнята. Про це заявив сьогодні прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск.

Богдан Кліх

«Напередодні ввечері міністр подав прохання про відставку, і я її прийняв», – сказав глава уряду.

Туск підкреслив, що міністр Кліх «не є винним у трагедії», а прохання про відставку подав, бо вважає, що його «подальша робота на цій посаді після оприлюднення причин катастрофи була б тягарем».

«Я високо ціную його роботу, яку він виконував на цій посаді», – зазначив Туск.

«На місце міністра я запропоную президенту Броніславу Коморовському державного секретаря в МВС республіки Томаша Шимоняка», – сказав прем’єр. – Його завданням буде реалізація рекомендацій, яка комісія запропонувала виконати.

Польська урядова комісія, що розслідувала причини авіакатастрофи під Смоленськом, представила сьогодні звіт про причини трагедії 10 квітня 2010 року. У звіті комісії зазначається, що 36-й спеціальний полк транспортної авіації, що відповідає за перевезення перших осіб у державі, не був достатньо підготовлений. З боку міністерства оборони, на думку експертів комісії, не здійснювався належний контроль.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.