Новини медицини. 1 липня. MMS (Miracle Mineral Supplement) – мінеральна добавка, яка допомагає вилікувати складні хвороби та розлади в організмі.

MMS лікує від гепатиту та малярії

Настільки оригінальна назва як MMS має просте пояснення, це абревіатура трьох англійських слів:  – Чудодійна Мінеральна Добавка. Ця мінеральна добавка була розроблена в середині дев’яностих років двадцятого століття американським вченим Джимом Хамблом. Він стверджує, своє відкриття він зробив випадково, і по суті Чудодійна Мінеральна Добавка є 28-відсотковим розчином Хлориту Натрію, і формула цієї речовини дуже схожа з формулою кухонної солі.

Мінеральна Добавка не є звичайною активною добавкою до їжі або мінеральним комплексом, і результат прийому MMS настає не через пару місяців, а вже буквально через декілька годин, відзначають фахівці НоуХауМед.

Клінічно доведено, що MMS всього за чотири години повністю знищує малярію в організмі людини. І буквально наступного дня, людина, що видужала, повністю працездатна і повертається до свого нормального ритму життя. У груповому випробуванні Чудодійна Мінеральна Добавка теж проявила себе дуже добре, тому що більше 50% пацієнтів контрольної групи дослідження повністю видужали і повернулися до нормального ритму життя вже протягом тижня. Багато людей, які спробували цю мінеральну добавку називають її “знищувачем” вірусів, мікробів, бактерій і інших шкідливих для людини мікроорганізмів.

Слід зауважити, що MMS знищує лише шкідливі мікроорганізми, не зачіпаючи при цьому корисні для організму бактерії шлунково-кишкового тракту.

MMS –  це рятівне рішення при лікуванні багатьох хвороб (гепатити всіх форм, пневмонія, коров’ячий сказ, артрити, астма, грип, застуди і так далі) і розладів організму людини. Про детальніші результати досліджень і способи вживання Чудодійної Мінеральної Добавки можна прочитати в книзі Джима Хамбла про дорогу його успіху і MMS, або звернувшись за консультацією до фахівців, які із дадуть відповідь на всі запитання.

MMS дуже проста за своїм хімічним складом, але в той же час це й одна з чистісіньких мінеральних добавок в світі. Унікальність мінеральної добавки в тому, що вона складається з двох простих елементів, розчинених у воді в певній концентрації. Один з елементів це безпечний хлор, схожий по структурі з хлором що міститься в кухонній солі, а другий це кисень з незначним додаванням натрію для в’язки елементів і хорошого розчинення у воді. Це поєднання елементів в результаті дає нам Чудодійну Мінеральну Добавку, яка на сьогоднішній день є потужним “знищувачем” багатьох шкідливих мікроорганізмів, бактерій і вірусів в організмі людини. З 2007 року MMS успішно використовується багатьма лікарями у всьому світі.

В Україні MMS робить перші кроки і поки що її практично неможливо знайти у продажу на території України. Сьогодні її можна отримати у центрі НоуХауМед, де крім замовлення добавки, фахівці нададуть потрібну консультацію.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.