Новини технологій. 18 липня. Днями у вільний доступ потрапила сторінка неанонсованого сервісу Microsoft під назвою Tulalip.

Microsoft
Microsoft ненароком представила нову соцмережу

За словами представників компанії, сторінка виявилася доступна всім охочим ненавмисно. Як повідомляється, в кінці минулого тижня співробітники порталу Fusible виявили сайт socl.com, на якому була розміщена сторінка експериментального проекту Microsoft під назвою Tulalip.

Судячи з того, що вдалося з’ясувати Fusible, Tulalip – це новий соціально-пошуковий сервіс Microsoft, який дозволяє агрегувати дані з Twitter і Facebook.

На головній сторінці Tulalip розташовані кнопки для авторизації в цих сервісах. Про призначення сервісу повідомляє короткий рекламний текст: «З Tulalip ви можете знайти те, що вам потрібно і поділитися тим, що ви знаєте простіше, ніж коли-небудь».

Наразі матеріали сайту прибрали із загального доступу та замінили текстом: «Спасибі що завітали. Socl.com – внутрішній дизайнерський проект Microsoft Research, який потрапив у Мережу випадково. Ми цього не хотіли, чесно».

Тим не менш, активний розвиток сервісів Twitter, Facebook, і запуск Google + дозволяють припустити, що таким чином компанія вирішила заявити про себе на ринку соціальних мереж.

Джерело Руфурматор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.