Новини технологій. 6 липня. Компанія Microsoft з 12 липня припиняє підтримку офісного пакету Office XP і пакету оновлень Service Pack 1 (SP1) для операційної системи Vista.

Мicrosoft припинить підтримку Office XP і Vista SP1

12 липня компанія випустить для цих продуктів останні оновлення. Після цієї дати нові “латки” для Office XP і Vista SP1 виходити більше не будуть. Підкреслюється, що продовжувати використовувати ці продукти можна, але через відсутність оновлень безпека гарантуватися не може.

Користувачам Vista SP1 рекомендується встановити пакет оновлень SP2, підтримка якого буде здійснюватися до квітня 2012 року. Для корпоративних користувачів Vista оновлення будуть випускатися до 2017 року.

Встановити Vista SP2 можна за допомогою служби “Центр оновлення Windows”, яка входить до складу операційної системи. Крім того, Vista SP2 як для 32-бітових, так і для 64-бітових систем можна завантажити з сайту Microsoft.

Пакет офісних програм Office XP Microsoft випустила в травні 2001 року. ОС Vista для корпоративних користувачів вийшла в 2006, а для “домашніх” користувачів – в 2007 році. Перший пакет оновлень для Vista з’явився ще рік тому.

Зараз частка Vista на ринку становить, згідно з даними сервісу статистики StatCounter, близько 12 відсотків. Ця ОС користується меншою популярністю, ніж її попередниця Windows XP (45 відсотків ринку) і послідовниця Windows 7 (34,5 відсотків).

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.