Новини світу. 30 липня. News Corporation, що належить Руперту Мердоку, зажадала від своїх видань не публікувати інформацію, що стосується гучного скандалу з британським таблоїдом News of the World.

ЗМІ Мердока не писатимуть про скандал

Газета припинила своє існування після того, як громадськість дізналася про дачу хабарів і зломи телефонів, які практикували її журналісти.

За інформацією The Wall Street Journal, повідомлення із зазначенням не поширюватися на цю тему отримала в п’ятницю New York Post, що входить в медіаімперію Руперта Мердока.

“Раніше компанія розпорядилася про введення такого ж ембарго на матеріали в Сполученому Королівстві”, – пише видання.

Головний редактор New York Post Кол Аллан пояснив співробітникам газети, що цей крок викликаний серйозністю звинувачень, висунутих проти News of the World по обидві сторони Атлантики, “а не якимись порушеннями, здійсненими однією з газет”, якої торкнулося ембарго.

Близько двох тижнів тому влада США почала власне розслідування щодо діяльності News of the World. Як стверджує The Wall Street Journal, справа перебуває на ранній стадії, однак міністерство юстиції США вже готується запросити на допит ключових фігур News Corporation. Розслідування, як не раз підкреслювали представники американської адміністрації, розпочато виключно на підставі звинувачень, що з’явилися на сторінках британської газети The Daily Mirror.

За свідченням видання, журналісти News of the World переступили закон і в США, спробувавши купити у поліцейських Нью-Йорка список телефонних номерів жертв терактів 11 вересня 2001 року. Після цього вони нібито планували зламати голосові поштові скриньки загиблих, а також вивчити їх останні SMS та історію дзвінків.

Одночасно вивчають ці звинувачення і в самій News Corporation. В медіаімперії Мердока “намагаються запобігти виникненню подальших підозр на свою адресу в регулюючих структур США”. Звідси і прагнення максимально співпрацювати з владою і не допустити проникнення на сторінки видань нових порцій делікатної інформації.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.