Хакерська група LulzSec зламала новинні портали, що належать медіамагнату Руперту Мердоку, і розмістила на них матеріал про смерть олігарха.

Руперт Мердок
Хакери "поховали" Руперта Мердока

Угруповання хакерів LulzSec, яке раніше повідомило про припинення свого існування, знову “вийшли на роботу” . В понеділок, 18 липня, були зламані сайти відразу двох газет, що належать британському медіамагнату Руперту Мердоку (Rupert Murdoch).

Сайт газети The Sun переправляв користувачів на сторінку зі статтею, розміщеною хакерами на порталі The New Times. Стаття повідомляла про смерть медіамагната у власному саду від отруєння паладієм – “металом, схожим на платину”. Крім того, в тексті зустрічається згадка маскота LulzSec – чоловічка у високому капелюсі, моноклем і з келихом вина в руці: “Поліцейські з місця злочину повідомляють про розбитий келих, коробку марочного вина і про розкидані по підлозі фотографії, схожих на вміст сімейного альбому. Серед фотографій минулих днів попадаються мальовані портрети Мердока в його молоді роки, у високому капелюсі і з моноклем”.

Пізніше, коли сайт The New Times відключили, сторінка The Sun стала автоматично переправляти відвідувачів на Twitter-стрічку LulzSec.

Сайт News International, на якому було розміщено заяву, про злом The Sun також “зламали”.

Група LulzSec оголосила про свій розпуск 25 червня, однак, як видно, недавній скандал з News of the World, що входить в імперію Мердока, привернув увагу хакерів.

Нагадаємо, що співробітників нині закритого видання викрили у багаторазових зломах голосової пошти знаменитостей, членів королівської сім’ї, жертв вбивств, солдатів, убитих в Іраку і Афганістані, а також людей, загиблих 11 вересня 2001 року під час терористичної атаки в США.

“Я знаю, що ми кинули, – пише LulzSec в Twitter, – але ми не можемо просто сидіти і, попиваючи вино, дивитися як “клоунадить” “Мердок”.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.