Новини здоров’я. 27 липня. Керівництво McDonald’s у США змінило склад улюбленого серед дітей обіду Happy Meal, додавши в нього фрукти і зменшивши порцію картоплі-фрі.

У McDonald's зменшили порцію картоплі-фрі для Happy Meal

Нові Happy Meal, які продаються без іграшки в деяких американських містах, з’являться в ресторанах мережі з майбуинього вересня.

Причиною зміни меню стала зростаюча проблема дитячого ожиріння в США, з якою почав боротися уряд і інші мережі швидкого харчування, включаючи Burger King, Denny’s, IHOP, Chili’s, Friendly’s, Chevy’s і El Pollo Locо.

У квітні регулятори США запропонували ввести нові харчові стандарти для дітей у віці від 2 до 17 років. Зокрема, фахівці пропонували зобов’язати ресторанні холдинги зробити дитячі ланчі максимально корисними: включити в їх меню фрукти та овочі, обмеживши обсяги їжі, що містить жири і вуглеводи, і виключивши газовану воду.

Раніше аналогічна зміна в дитячому меню зробило керівництво Burger King. Тепер, збираючи дитячий обід, співробітники мережі кладуть до нього молоко або нарізане яблуко.

Останнім часом мережі швидкого харчування на чолі з McDonald’s піддалися жорсткій критиці фахівців з охорони здоров’я США і американських властей. Багато експертів, зокрема, вимагали, щоб McDonald’s прибрав свій головний символ – рудоволосого клоуна Рональда Макдональда, присутність якого, на їхню думку, впливає на вибір маленьких відвідувачів ресторану, які приходять в McDonald’s за порцією Happy Meal.

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.