Новини України. 4 липня. Українські діти будуть супроводжувати всесвітньо відомих футболістів на Чемпіонаті УЄФА ЄВРО-2012.

Українські діти мають шанс вийти на поле з відомими футболістами

На Чемпіонатах Європи з футболу відомих футболістів на полі супроводжують діти. Щоразу цих дітей для ЄВРО обирає McDonald’s. У 2012 році зірок європейського футболу триматимуть за руки та супроводжуватимуть на полі українські хлопчики та дівчата.

Кожна сім’я з дітьми віком від 6 до 10 років може взяти участь у акції “Сімейна команда”, яку проводить компанія McDonald’s при підтримці Національного олімпійського комітету України та його президента Сергія Бубки.

Для участі в акції кожній сім’ї потрібно сформувати свою Сімейну команду (кількість учасників команди – від 2 до 4, включно з дитиною, якій на момент Чемпіонату виповниться від 6 до 10 років); зареєструватися на сайті http://www.mcdonaldseurokids2012.com.ua; брати участь в акціях та конкурсах, які проводить McDonald’s; проводити якомога більше часу та займатися спортом зі своїми дітьми; заохочувати друзів та знайомих голосувати за свою команду. В нагороду за активне дозвілля можна виграти можливість для дитини супроводжувати футболістів на Чемпіонаті УЄФА ЄВРО-2012, квитки на матчі ЄВРО для всієї сім’ї, футбольні м’ячі з автографами відомих футболістів та інші призи.

“Ми хочемо надихнути дітей та дорослих займатися спортом, а також стимулювати батьків проводити більше часу зі своїми дітьми. Наша мета – зробити Україну здоровішою та спортивнішою, об’єднати сім’ї на шляху до обраної мети, спонукати батьків і дітей насолоджуватись спільним дозвіллям”, – коментують організатори акції.

Акція “Сімейна команда” триватиме з 29 квітня 2011 року по 1 квітня 2012 року та включатиме кілька етапів. Зареєструвати свою команду та приєднатися до боротьби можна на будь-якому з них. Деталі акції на сайті http://www.mcdonaldseurokids2012.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.