Новини політики. 11 липня. Слідом за проникненням і вилученням документів на заводі «Росава», співробітники СБУ почали вилучення документів у центральному офісі банку «Фінанси та Кредит» у Києві.

СБУ
СБУ тисне на Жеваго?

Про це агентству ЛігаБізнесінформ повідомив Максим Прасолов, глава прес-служби групи компаній «Фінанси та Кредит», що об’єднує всі активи бізнесмена і народного депутата від БЮТ Костянтина Жеваго.

«Те саме відбувається у центральному офісі банку „Фінанси та Кредит“. Люди в масках, озброєні автоматами, здійснюють вилучення документів саме зараз, — сказав Прасолов. – Це, в принципі, відбувається на підприємствах групи».

«У нас немає припущень, з чим це може бути пов’язано. Вони посилаються на якусь кримінальну справу, але жодної кримінальної справи щодо підприємств не було», — додав голова прес-служби.

За словами Прасолова, абсолютно не зрозумілий сам факт участі співробітників СБУ у слідчих діях.

«Чому саме це відомство бере участь у слідчих діях щодо кримінальних справ — не зрозуміло. Це що, загроза безпеці України? Чому це не слідча бригада Генпрокуратури?», — запитує представник групи.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, у заводоуправління ПрАТ «Росава» (Біла Церква, Київська область) проникли озброєні люди, що представилися співробітниками Служби безпеки України. Вони заблокували четвертий поверх будівлі, на якому розміщується служба фінансового директора підприємства, і почали проводити вилучення документів, розповів Прасолов.

За словами спікера, невідомі, що представилися співробітниками СБУ, не пред’явили документів, що дають підстави для їх присутності на підприємствах та проведення слідчих дій.

«Вони посилаються то на постанову Генпрокуратури, то на постанову суду, але документа ніхто не бачив. Невідомі стверджують, що необхідні документи було направлено керівництву компанії», — розповів Прасолов.

За його словами, на завод приїхали керівники підприємства і розмовляють з людьми, які представилися співробітниками СБУ.

У компанії заперечують факт передання керівництву заводу Росава постанови суду або іншого документа, що підтверджує правомірність дій співробітників СБУ.

У той же час, у центральному офісі банку Фінанси та Кредит заперечують зв’язок з подіями на заводі Росава, відзначаючи, що в банку проводиться «стандартне вилучення документів». Там наголошують, що те, що відбувається, не позначиться на стабільності роботи фінансової установи.

Протягом кількох років Жеваго входить до числа найбагатших українців. У червні цього року видання Корреспондент оцінило стан нардепа-бютівця у $3,2 млрд., поставивши його на 5-те місце рейтингу «Золота сотня». У березні видання Фокус у своєму рейтингу “200 найбагатших людей України” поставило Жеваго на 6-те місце, оцінивши його активи у $2,675 млрд. У бізнесмена є інтереси в металургії, фінансах, машинобудуванні, АПК, хімпромі.

Newsmarket

Про політику від Newsmarket: Прокурор Луганщини порадив Ландику поїхати в Сочі пзагорати, але поліція Росії спрацювала занадто швидко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.