Новини науки. 8 липня. Експерти попереджають: казки про красиве кохання є загрозою для психічного благополуччя читачок. Не допомагають вони і в особистому житті.

книги
Любовні романи не допоможуть особистому життю

Історія, в якій благородний лицар зустрічає юну красуню, закохується в неї, виручає з біди, одружується на ній і живе довго і щасливо – типовий сюжет любовного роману. Любовні романи отримали шалену популярність, і щодня їх «проковтують» мільйони жінок, починаючи з середини 18 століття.

На думку британських психологів, ці історії вчать чого завгодно, але не здоровій поведінці в сексі і терпінню у відносинах, змушуючи жінок відчувати себе винуватими, якщо в їхньому сексуальному житті не все йде гладко, а вінцем відносин з коханим не стала дитина.

«Якщо читачі стануть вірити тому, що написано в романах, у них будуть серйозні проблеми. Найрозумнішим для більшості читачів буде порада відкласти книги і звернути увагу на реальність», – відзначають експерти. Відповідно до досліджень, лише в 11,5% романтичних новел згадується використання контрацепції. Зазвичай героїня без зайвих питань віддається своєму рятівникові, насолоджується сексом і без проблем народжує дітей, цементуючи сімейне щастя.

Насправді перший любовний досвід може бути не таким вже приємним, оргазм під час статевого акту – важкодосяжним, а вагітність і виховання дітей – джерелом численних проблем. Проте, все це не робить реальних жінок неспроможними  до реальних відносин. Для того, щоб досягти щастя у власному сімейному житті, їм необхідно сконцентруватися на своїх бажаннях і фантазіях, а не на переживаннях вигаданих героїнь.

NewsMarket

Кумедне від NewsMarket: дізнайтесь, як Янукович знову “проколовся”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.