Новини України. 27 липня. Печерський районний суд Києва продовжує розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. У суді заслуховують обвинувальний вирок.

Юрій Луценко в суді
Виголошується обвинувальний вирок для Луценка

На початку судового засідання суддя Сергій Вовок запитав у Луценка, чи не вважає він перешкодою для продовження судового засідання відсутність одного з його адвокатів – Ігоря Фоміна.

У відповідь на це Луценко сказав, що зачитування обвинувального висновку без участі в судовому засіданні його адвокатів є незаконним. При цьому він зазначив, що відсутність адвоката не є спробою затягнути судове засідання.

Юрій Луценко пояснив, що його сторона офіційно попереджала суд про намір Фоміна піти у відпустку.

При цьому Луценко зазначив, що адвокат пішов у відпустку, щоб пройти курс лікування, і відпустку, як нагадав Луценко, є гарантованим Конституцією правом для кожного громадянина.

У свою чергу сторона звинувачення заявила, що судове засідання можна продовжувати без участі адвоката Луценка.

Прокурор зазначив, що у екс-міністра є кілька захисників і відсутність одного з них на стадії зачитування обвинувального висновку не позначиться на ході розгляду судової справи.

Порадившись на місці, суд ухвалив рішення продовжувати засідання у відсутності Фоміна.

Після цього прокурор продовжив зачитувати обвинувальний висновок у справі Луценко.

На попередньому засіданні сторона звинувачення виголосила 118 сторінок із майже 300 обвинувального висновку у кримінальній справі Луценко.

На час закриття засідання суду прокурори зупинилися на 178-й сторінці. Зокрема, вони зупинилися на оголошенні звинувачення Луценка в порушеннях при організації святкувань Дня міліції в 2008-2009 роках.

Джерело Газета по-киевски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.