Новини України. 14 липня. Суд видалив Юрія Луценка з зали суду за порушення порядку.

Юрій Луценко в суді
Луценка вигнали з суду за порушення порядку

Таке рішення ухвалив суддя Сергій Вовк після того, як Луценко зажадав оголосити свою заяву.

Суддя відмовив Луценку у виголошенні заяви і сказав, що Луценко зможе це зробити після оголошення обвинувального висновку.

У відповідь Луценко заявив, що суддя обмежує його права. “Я розумію, що вам нагадали про кримінальну справу, порушену проти вас у Харкові. Я маю право робити заяву у будь-який момент”, – зазначив він.

“Коли прокурор почав оголошувати обвинувальний висновок, Луценко почав паралельно робити свою заяву. В ній він нагадав про постійне нехтування судом його правами.

“Мені було відмовлено в зміні запобіжного заходу, допуску захисника, заміні судді, висвітленні судового процесу у ЗМІ“, – сказав Луценко. Після цього суддя видалив його з залу засідань.

Добре, дякую. Нехай прокурор без мене зачитує свій маразм , – заявив Луценко.

Зазначимо, що перед тим, суд заборонив відеотрансляцію, фото- та відеозйомку судового засідання до моменту оголошення вироку.

Водночас, Юрій Луценко заявив, що припинення відеотрансляції судового засідання –  це реакція влади на виступ його адвоката Олексія Баганця, який на минулому засіданні подав клопотання про повернення справи до дослідування, вказавши у ньому на безліч надуманих фактів, що містяться у справі.

“Це реакція на виступ Баганця, який від їх звинувачень не залишив каменя на камені. Телебачення – це ключ до формування громадської думки, саме тому його вирішили вимкнути. Враховуючи, що Янукович зараз відпочиває у Криму, трансляцію вимкнули аби не не псувати йому відпочинок”, – заявив екс-міністр.

За матеріалами Народна самооборона, Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.