Новини політики. 21 липня. Член парламентської фракції Партії регіонів, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Юлія Льовочкіна переконана, що завершення переговорів з ЄС і впровадження зони вільної торгівлі (ЗВТ) стане ще одним доказом незворотної євроінтеграції України.

Юлія Льовочкіна

Льовочкіна упевнена, що завершення переговорів і впровадження ЗВТ не лише надасть Україні можливість отримати частину єдиного ринку ЄС і значно зміцнити зв’язки Києва з блоком, це буде також чітким повідомленням, що курс України на європейську інтеграцію є незворотнім, оскільки це стане чітким сигналом геостратегічного вибору країни.

За її словами, дорога України до членства в ЄС пролягає через торгово-економічне зближення, а зона вільної торгівлі є першим і основним елементом інтеграції в ЄС для країн Центральної та Східної Європи.

“Крім того, відповідні реформи сприятимуть зниженню рівня корупції та поліпшенню правопорядку, створюючи таким чином більш привабливий інвестиційний клімат”, – зауважила депутат.

Разом з тим, на думку “регіонала”, стає все більш очевидним, що поки ЄС не продемонструє більшу гнучкість у переговорах, угода може бути поставлена під загрозу, оскільки стане все важче ратифікувати і впровадити її в Україні.

“Тому 20-й рік незалежності України може стати або початком реальної інтеграції між двома партнерами, або увійде до історії як рік, коли ЄС не зміг виконати свою місію об’єднати Європу на сході континенту”, – резюмувала Льовочкіна.

Джерело Gazeta.ua

Про Політику від Newsmarket: Тимошенко розповіла Кузьміну про хутро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.