Новини світу. 22 липня. Загін лівійських повстанців з Місурати, який просунувся далі за інших на захід – у напрямку міста Злітан – взяв у полон генерала урядової армії Абдул Набіха Зайіда.

лівійські повстанці
Повстанці захопили генерала Каддафі

За даними повстанців, на початку громадянської війни він керував підрозділами урядової армії, які штурмували Місурату, а після втрати міста він став командувати обороною Злітана.

“Він знаходиться у нас. За ним добре доглядають”, – сказав Мохаммед Фрер, що відповідає в Місураті за утримування полонених. За його словами, з генералом розмовляють представники військової розвідки повстанців, а опісля його передадуть до спеціальної в’язниці для полонених.

Зайіду, за його ж прохання, надали інсулін, оскільки він хворіє на діабет. Згідно із заявами опозиціонерів, роз’їзд з 11 повстанців випадково натрапив на генерала, який знаходився в своєму будинку. Будівлю оточили, після чого Зайід здався.

Питання до полоненого є не тільки у військової розвідки, а й у місцевих правозахисників, зайнятих розслідуванням військових злочинів під час битви за Місурату. Вони не втрачають надії також поговорити з генералом.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.