Новини світу. 16 липня. Лівійські повстанці здійснили озброєний рейд в місто Брега, де знаходяться нафтові термінали.

лівійські повстанці
Повстанці підступають до Каддафі

Про це повідомив представник збройних угруповань району міста Бенгазі. Рейд по території, контрольованій урядовими військами, був проведений невеликий групою, що виконувала розвідувальні функції. Операція тривала кілька годин і завершилася близько півночі успішним виходом повстанців на свою територію.

Ця операція стала частиною розпочатого більше 30 годин тому великого наступу на місто, яке повстанці проводять з трьох напрямків. У північному секторі повстанців від центру міста Брега відділяють лише 4 кілометри. В даний час лінія фронту в цьому районі проходить за 10-20 км від міста.

Сильні бої протягом останньої доби розгортаються на південь від міста Брега – військам Каддафі вдалося вибити повстанців з тих позицій, які тим вдалося зайняти при попередніх атаках. Обидві сторони несуть великі втрати.

Місто знаходиться в пустельній відкритій місцевості, що ускладнює спроби наступу. Частина підходів до нього замінована. Повстанці стверджують, що через добу захоплять місто. В даний час вони намагаються прокласти проходи в мінних полях, щоб використовувати в наступі на місто кілька танків Т-72, ​​якими вони володіють.

Джерело ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.