Новини шоу-бізу. 2 липня. Чоловік-мільйонер Сальми Хайєк Франсуа-Анрі Піно “звинувачується” у тому, що є батьком сина Лінди Євангелісти.

лінда евангліста-сальма хайєк
Модель стверджує, що чоловік Хайєк є батьком її дитини

За чутками в пресі, 49-річний Піно є батьком дітей обидвох красунь. Від власника модних домів Gucci, Yves Saint Laurent і Balenciaga у Євангелісти нібито 4-річний син Августін Джеймс, а у Хайєк – 4-річна донька Валентіна.

У 2007 році представник Лінди заперечував, що Піно має якесь відношення до малюка його підопічної. Проте вчора Євангеліста прибула в нью-йоркський суд – в рамках світового процесу йтиметься про підтримку Лінди і малюка Августина Джеймса його батьком, Франсуа-Анрі.

Джерело в світовому суді Манхеттена підтвердило, що слухання стосується Піно. Однак Піно і Хайєк не визнають, що Августін – дійсно син Франсуа-Анрі. Подружжя наполягає, що в одного з головних гравців у модному бізнесі, тільки троє дітей – двоє від першого шлюбу і дочка від Сальми.

Євангеліста ж довгий час приховувала інформацію про те, кого вона вважає батьком свого сина, кажучи, що вона народила від таємничого “нью-йоркського архітектора”. Вчора ж Лінда вже вдруге чи втретє була в суді у сімейних справах, і поки ніяка угода не укладена.

Модель покинула будівлю суду не в кращому настрої і відмовилася від коментарів, як і її адвокат. Сам відповідач до суду не з’явився. За словами його представника, це сталося через якесь непорозуміння: “Ми думали, що це буде коротка телефонна конференція, яка введе суддю в курс справи”. Імовірно, короткий роман між Ліндою і Франсуа-Анрі “спалахнув” в 2006, коли Піно на деякий час розлучився з Хайєк.

Джерело Bilshe.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.