Новини технологій. 4 липня. Компанія Philips представила нові моделі телевізорів Smart TV серії 7000: Philips 32PFL7406, 42PFL7406, 42PFL7606 і 47PFL7606 з діагоналлю 32, 42, 42 і 47 дюймів відповідно.

телевізор Philips
Philips представила нові моделі телевізорів

Новинки дозволяють переглядати веб-контент і використовувати смартфон або планшет в якості пульта дистанційного керування. За словами виробника, ультратонкі телевізори Philips 32PFL7406 і 42PFL7406 забезпечують чітке і яскраве зображення навіть при передачі швидкого руху, а моделі Philips 42PFL7606 і 47PFL7606 підтримують 3D завдяки технології Easy 3D. В її основі лежить пасивна 3D технологія з використанням доступних за ціною окулярів, які не потребують батарейок (для моделей Philips 42PFL7606 і 47PFL7606 – в комплекті).

Завдяки технології світлодіодного підсвічування екрану (LED) новинки забезпечують високу якість зображення при низькому енергоспоживанні, відзначає Philips. Запатентована технологія Philips Ambilight Spectra 2, як стверджує компанія, візуально збільшує екран, проектуючи на стіну за телевізором мерехтіння світла з двох сторін.

Ambilight автоматично регулює колір і яскравість підсвічування відповідно до зображення на екрані, крім того, підсвічування автоматично підлаштовується під колір стіни, на якій розташований телевізор. Всі моделі також підтримують фірмові технології Pixel Precise HD і Super Resolution, що підвищують якість зображення.

Нові телевізори Philips 7000 відображає 4 трильйони кольорів, а частота оновлення зображення Perfect Motion Rate (PMR) становить 400 Гц. Крім того, моделі забезпечують об’ємний звук за допомогою технології Incredible Surround, також вони оснащені підсилювачами зі середньоквадратичною потужністю 24 Вт.

Завдяки можливостям Smart TV нові телевізори забезпечують доступ до онлайн-додатків і дозволяють обмінюватися даними. Завдяки Net TV телевізори Philips 7000 можуть отримувати доступ до відео YouTube, Інтернет-радіо Tunin.fm, веб-альбомів Picasa, галереї Screen Dreams, flash ігор на FunSpot, каталогу музики Yota Музика та порталу Zoomby з легальним безкоштовним відео.

Для цього достатньо підключити телевізор до Інтернету і домашньої мережі по Ethernet. Крім того, за допомогою локальної мережі DLNA можна переглядати збережені на ПК відео або зображення.

Джерело Ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.