Новини світу. 27 липня. Затриманий за лазерні атаки літаків Олександр Кулезнев, зізнався, що всього лише хотів провести науковий експеримент.

зловмисник просто спостерігав за світлом променя

23-річного жителя підмосковного Передєлкіно співробітники поліції засікли якраз в той момент, коли він направляв у небо зелений промінь лазера з вікна своєї 18-поверхівки.

Олександр не лише визнав свою провину, а й віддав поліцейським все лазерні указки, які перебували у нього вдома.

“Так, я дійсно світив пару разів з вікна, – каже Олександр. – Але робив я це тільки для того, щоб подивитися, як красиво виглядає промінь на темному небі”.

Обидва лазера, знайдені у нього вдома, горе-вчений довго вибирав в різних інтернет-магазинах по всьому світу. У підсумку він зупинився на моделях, які йому доставили півтора місяці тому з Китаю.

“Таких лазерів дуже багато – навіть он на Горбушці можна купити, – зізнається Кулезнев. – Але я не брав там”.

У лазерній указкі чоловіка найбільше цікавить природа створення лазера. Він любить розбирати пристрої і дивитися як все влаштовано всередині.

Як стверджує Кулезнев, направляючи зелений промінь в небо, він і не думав, що засліплює пілотів літаків, що заходять на посадку.

“Насправді чудово чутно коли летить літак, – пояснює Кулезнев. – І я б ніколи не став світити, якби знав, що потраплю в пілотів.

Однак у відділенні поліції лазерщіку показали зйомку вікна, з якого б’є в небо потужний зелений промінь і Олександр визнав, що на фото його будинок і його вікно.

Правоохоронці пояснили чоловікові, що якраз в момент зйомки повз пролітав літак, з якого через декілька хвилин пілот передав про осліплення.

Зараз інженер-програміст за освітою Кулезнев сподівається, що в поліції повірять його поясненням, в яких він детально описує, коли і навіщо світив у небо лазерами.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.